7656900(0511) :تلفن        09159003700 :همراه 
752 76 76 (0511) : فکس
Published in دکل

تهیه انواع تجهیزات نصب و مهار دکل

 شرکت فنی و مهندسی توس دکل بزرگترین تولید کننده دکلهای مخابراتی خود ایستا ، چند وجهی و مهاری در استان خراسان می باشد که تولیدات این شرکت مطابق با استاندارد روهن کانادا بوده و با کیفیت بالا دکل مهاری G35 و G45 خود را با استاندارد و قیمت مناسب تولید و بعد از کنترل کیفی در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.  
 
 
 
تولید و تهیه تجهیزات نصب دکل 

دکلهاي مهاري به دکل هايي گفته مي شود که به وسيله سيم مهار به زمين يا تکيه گاه ديگري مهار گردد .

اين نوع دکل ها به دليل وزن پايين و سبکي وزن مزيت دارد و در مکان هايي که فضا به قدر کافي موجود باشد استفاده مي گردد . اغلب در شبکه تلفن همراه ، راديو و بي سيم و شبکه هاي رايانه اي مورد استفاده قرار مي گيرد . اين دکل ها قابليت نصب در پشت بام منازل و ادارات را داشته و علاوه بر اينکه ارتفاع ساختمان به بلندي محل نصب آنتن ها کمک کرده ، در مناطق شهري مزيت فراوان دارد . اين نوع دکل ها در صورتي که روي زمين نصب گردد نياز به فضاي زيادي جهت نصب سيم مهارها دارد . به خاطر سبکي وزن ، بهاي اين دکل ها کمتر از دکل هاي ديگر بوده و نصب آن ها ساده و کم هزينه است . اين دکل ها بسته به ابعاد و نوع ساخت به چند دسته تقسيم مي شوند .

g35g45


 از انواع آن مي توان به دکل هاي سري G اشاره کرد که با انواع G35,G45,G55,G65,G80 توليد مي شوند .اين دکل ها به صورت سه ضلعي و به صورت سکشن هاي سه متري که پايه ها از لوله نمره 3 بوده که به وسيله ميلگردهاي نمره 8 يا 10 به صورت خرپايي به هم متصل مي شود . دکل هاي مهاري با باربري بسيار کم و تنها براي نصب آنتن هاي بي سيم و يا ديش هاي کوچک اينترنت استفاده مي گردد . عدد مقابل G  نشان دهنده عرض قاعده بخش ها به سانتيمتر مي باشد . 
اين دکل ها به دليل سبکي ، بيشتر در پشت بام ها نصب مي شوند و در هر 9 متر و گاهي در هر 6 متر به وسيله سيم مهار از سه جهت با زاويه 120 درجه مهار مي شوند . هر سکشن از يک بدنه لوله اي و اتصالات ميلگردي که از طريق جوش CO2 به هم متصل شده اند تشکيل شده است . سکشن ها ( قطعات 3 متري ) به صورت مثلثي شکل بوده و هر سکشن طبق استاندارد داراي 8 رديف پله جهت افزايش مقاومت و ايستايي دکل و همچنين سهولت براي بالا رفتن از آن طراحي شده است .
جهت جلوگيري از فرسودگي و زنگ زدگي ، دکل ها داراي پوشش گالوانيزه گرم 90 ميکرون هستند .

back to top

درباره ما

  • شرکت فنی مهندسی توس دکل توليد کننده، فروش ونصب انواع دکلهای مخابراتی چند وجهی ، خودایستا و مهاری G35 و G45 گالوانيزه عمق داغ حداقل 90 ميکرون به بالا با ميلگرد نمره 10 ولوله 2/2 استاندارد با کليه متعلقات مطابق با استاندارد ROHN امريکا می باشد که جهت نصب تجهيزات مخابراتي ،آنتن های وايرلس و راديو لينک ها استفاده می شود.

    read more

درخبرنامه ما عضو شويد


شما می توانيد با عضويت در خبرنامه ی ما از تازه ترين دستاوردها و تجهیزات مخابراتی ،اخبار و شبکه های وایرلس مطلع شويد

با ما در تماس باشيد

RSS Twitter Facebook Vimeo Skype