Print this page
Published in آخرین خبرها

رادویژن، سیسکو و پلیکام را هدف خود قرار می دهد

شرکت کنفرانس ویدئویی Radvision ، که ماه گذشته توسط Avaya به قیمت 230 میلیون دلار خریدار شد، بلافاصله پس از امضای قرارداد دست به کار شده است.
این شرکت هفته ی گذشته اعلام کردکه این کار بخشی از توسعه ی محصولی به نام Scopia portfolio بوده است.
برنامه ی Radvision ارائه راهکاری سخت افزاری برای ایجاد اتاق های کنفرانس با سایز کوچک تا متوسط، سیستم کنفرانس ویدئویی Scopia XT4200 HD، سیستم Scopia XT Meeting Center و نیز سیستم All-in-one room همراه با صفحه نمایش 55 اینچی می باشد.
هر دو از فناوری که در سری Scopia XT5000 استفاده شده، بهره می گیرند.
SCOPIA XT4200 شامل محتوا و ویدئوی زنده ی دوطرفه ی 720p/60fps، صدای HD، H.264 High Profile و کدگذاری ویدئویی مقیاس پذیر است. همچنین از صفحه نمایش دو جانبه و دوربین Wide-angle PTZ پشتیبانی می کند.
The SCOPIA XT Meeting Center یک سیستم اتاق premium HD است که همراه با صفحه نمایش یک طرفه یا دوطرفه ی 55 اینچی 1080p از پیش طراحی شده ارائه می شود.
کالاها مبتنی بر کاتالوگ end-to-end شرکتRadvision طراحی شده اند و شرکت را در رقابت با حریفانی از قبیل Cisco (Nasdaq:CSCO) و Polycom (Nasdaq:PLCM) توانا می کند. خرید Radvision توسط Avaya به Aaya کمک خواهد کرد خودش محیط کنفرانس ویدئویی ایجاد کند و به این ترتیب سایه ی دو رهبر اصلی بازار را در نوردیده و در در رقابت با آن ها به توسعه ی Platform خودش بپردازد.
برای Radvision، شرکتی اسرائیلی که در سال 1992 بنا نهاده شد، این موضوع فرصتیست تا بتواند از منجلابی که پس از خرید Tandberg توسط Cisco در آن دست و پا می زد بیرون آید.قبل از فروش، Radvision یکی از شرکای اصلی تکنولوژی با شرکت شبکه ای بوده است و فروش به Cisco ناگهان 40 درصد از درآمدهای شرکت Radvision را تشکیل داد.